russitemail
lv | ru
Pieslēgties
Pirkumu grozs
0 0.00

Par mums

Laipni lūdzam RoboPlay viedveikalā!

RoboPlay ir vadošais robotikas, prāta spēļu un izglītojošu rotaļlietu viedveikals. Mūsu misija ir nodrošināt pareizus instrumentus un iedvesmu STEAM skolotājiem un bērniem, kuri spēļu formā apgūst inovācijas un tehnoloģijas, gūstot zināšanas par tehniku un tās darbības principiem.

Mūsu internetveikalā ir ļoti plaša pazīstamu zīmolu izglītības robotu, robotikas materiālu, attīstošo rotaļļietu izvēle, piemēram, LEGO, LEGO Education, Makeblock, Wonder Workshop, Edison, Tactic, Ravensburger, Revell, Revell Control, TTS Group, Strawbees, Quirkbot, Sphero Edu, Ozobot, Hama un daudz ko citu.

RoboPlay ir Latvijas robotikas skolas ROBO HUB viedveikals. Izglītības iestāde Robo Hub piedāvā apmācības bērniem vecumā no 3-12 gadiem pēc LEGO Education izstrādātās mācību programmas. ROBO HUB radītais mācību saturs tiek plaši pielietots skolās un pirmsskolas mācību iestādēs robotikas nodarbībās. 

 

Vai esat izglītības iestādes pārstāvis?
Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par atlaidēm izglītības iestādēm. Lūdzu, rakstiet uz e-pastu: veikals@robohub.lv